netPocket

  MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA STERYLIZATOR KOSMETYCZNY 2,5L

  0 opinii

   Myjka ultradźwiękowa sterylizator kosmetyczny 2,5l Czyszczenie ultradźwiękowe opiera się na kawitacji wywołanej przez wibracje fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości w płynie. Powstają mikroskopijne pęcherzyki, które gwałtownie implodują, powodując kawitację, która powoduje intensywne szorowanie powierzchni czyszczonego przedmiotu. Bąbelki są wystarczająco małe, aby przeniknąć do mikroskopijnych szczelin, dokładnie je czyszcząc. Czyszczenie ultradźwiękowe jest wyjątkowo skuteczne w usuwaniu brudu i zanieczyszczeń, które wymagałyby uciążliwego czyszczenia ręcznego. Myjka służy do czyszczenia różnego rodzaju przedmiotów, urządzeń i części mechanicznych, przywracając je do niemal do stanu „jak nowe“, bez uszkadzania delikatnych części. Najważniejsze cechy myjki: - cyfrowy wyświetlacz LED - 5 ustawień timera, ochrona przed przegrzaniem - z funkcją odgazowywania - wentylator zapewniający stabilną i bezpieczną pracę - przemysłowa, odporna na wilgoć płytka PCB - wysokowydajne systemy przetworników - zbiornik o dużej pojemności do profesjonalnego czyszczenia. Przedmioty, które można czyścić w myjce: 1. Biżuteria – naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki itp. 2. Okulary i zegarki – okulary, okulary przeciwsłoneczne, paski do zegarków. 3. Artykuły osobiste – grzebienie, głowice golarek, protezy zębowe, artykuły dziecięce itp. 4. Artykuły biurowe – głowice do drukarki, kartridże itp. 5. Przedmioty metalowe – starożytne monety, łożyska, drobne części itp. 6. Naczynia – widelce, noże, łyżki, filiżanki itp. Parametry techniczne: Objętość pojemnika: 2500 ml Częstotliwość: 35 kHz Materiał zbiornika: stal nierdzewna SUS304 Wielkość zbiornika: 250 x 150 x 75 mm Ogrzewanie: 60°C Timer: 90-180-280-380-480s (5 cykli, wskazanie wyświetlacz LED) Pobór mocy: 170 W Zasilanie: 220-240V AC Wymiary: 290 x 225 x 185 mm Waga: 2,5 kg

  418,40 zł
  MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA STERYLIZATOR KOSMETYCZNY 2,5L-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!