netPocket

  ZAMIATACZ ULICÓWKA Z DREWNIANYM TRZONEM 300 MM

  0 opinii

   ZAMIATACZ ULICÓWKA Z DREWNIANYM TRZONEM 300 MM Znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim na ulicach, parkingach, chodnikach, magazynach. Szczotka jest wykonana z tworzywa PCV, odznacza się wyjątkowo dużą twardością i odpowiednią długością, dzięki czemu znakomicie zbiera np. piasek, kamienie, żwir. Włosia miotły wykonane z PCV. Szeroka część robocza z drewnianą oprawą. Szczotka posiada gwint wewnętrzny o średnicy 22 mm. Metalowy uchwyt na kij/trzon DANE TECHNICZNE: Szerokość oprawy: 340 mm Długość części roboczej: 100 mm Średnica trzonu: 28 mm Waga: 1,084kg Materiał oprawy: drewno Materiał włosia: tworzywo PCV Kolor włosia: czerwony Długość trzonka: 130 cm * Wszystkie zdjęcia umieszczone w ofercie są naszego autorstwa i przedstawiają realny wygląd towaru. ...

  19,56 zł
  ZAMIATACZ ULICÓWKA Z DREWNIANYM TRZONEM 300 MM-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!