netPocket

  Zbrodnia ze snu

  0 opinii

  Desmond Caine, główny specjalista w dziale marketingu dużej chicagowskiej korporacji, jest jednym z najbardziej cenionych ludzi w swojej branży. Wszechstronnie wykształcony, obdarzony bujną wyobraźnią mężczyzna robi błyskotliwą karierę, nie narzeka też na brak powodzenia u kobiet. Od pewnego czasu dzieli życie z atrakcyjną agentką nieruchomości, Chaney Streeter. Desmond nie jest jednak całkowicie wolny od trosk. Cierpi na chroniczną bezsenność, z której nikt nie potrafi go wyleczyć. By wypełnić jakoś czas w niekończące się noce, spaceruje ulicami miasta, ocierając się o miejscowy półświatek. Ma zresztą swoją ulubioną trasę, a nocną wędrówkę kończy zawsze w małym barze Snow White, prowadzonym przez niedowidzącą kelnerkę W.D.Wracając pewnej nocy do domu, Desmond jest nieoczekiwanie świadkiem morderstwa. W wąskiej uliczce z okna mieszkania na parterze rzuca się ku niemu nieznajomy mężczyzna, krzycząc, że ktoś chce go zabić. Jest zakrwawiony i przerażony, kurczowo chwyta się Desmonda, błagając o pomoc. Chwilę później czyjeś ręce wciągają go do środka i pada kilka strzałów. Desmond ucieka w popłochu, przeświadczony, że nieszczęśnika faktycznie zamordowano. Do domu wraca ze śladami jego krwi na ubraniu i zegarkiem, który niechcący ściągnął nieznajomemu z dłoni. Chce zawiadomić policję, ale Chaney przekonuje go, by tego nie robił, gdyż to on może zostać oskarżony o tę zbrodnię. Niebawem w jego biurze zjawia się detektyw Gary Belladonna...

  34,49 zł
  Zbrodnia ze snu-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!