netPocket

  Termowentylator RAVANSON FH-105

  0 opinii

  Rodzaj: Termowentylator Okres gwarancji: 24 miesiące Wymiary (WxGxS) [cm]: 26.5 x 14 x 22.5 Waga [kg]: 1.1 Termowentylator: Tak Moc maksymalna : 2000 Zasilanie: Sieciowe Regulacja temperatury: Tak Lampka kontrolna: Tak Zabezpieczenia przed przegrzaniem: Tak Czujnik wychylenia: Nie Poziomy mocy: 2 stopnie Inne: Kolor Biały Termostat: Tak Turbo: Nie Nawiew zimnego powietrza: Tak Inne: uchwyt do przenoszenia

  59,00 zł
  55,00 zł
  55,00 zł
  79,99 zł
  Termowentylator RAVANSON FH-105-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!