netPocket

  Narożnik z funkcją spania Arandes L-kształtny z pojemnikiem granatowy velvet łatwoczyszczący lewostronny

  0 opinii

  Szukasz modnego mebla wypoczynkowego do swojego salonu? Narożnik rozkładany Arandes będzie doskonałym wyborem! Narożnik Arandes to piękny i funkcjonalny mebel, który sprawdzi się w każdym, współczesnym wnętrzu. Pikowana powierzchnia w stylowym, granatowym kolorze odnajdzie się we wszystkich modnych aranżacjach, nadając im szyku i elegancji. Narożnik posiada możliwość rozłożenia, dzięki czemu z łatwością stworzysz obszerną powierzchnię spania i zapewnisz tym samym swoim gościom komfortowy wypoczynek. Pod siedziskiem umieszczono pojemny schowek na pościel, gdzie wygodnie przechowasz wszelkie niezbędne tekstylia. Wypełnienie z pianki poliuretanowej sprawia, że mebel jest elastyczny i miękki, a jego siedzisko nie ulegnie szybkiemu odkształceniu – dzięki temu narożnik zachowa swój świetny wygląd przez długi czas. Szczegóły produktu: wysokość oparcia: 65 cm, gęstość pianki: T38 długość otomany: 142 cm, zdejmowane poduszki, wysokość podłokietników: 64 cm, stylowe pikowanie, sposób rozkładania

  2799,00 zł
  Narożnik z funkcją spania Arandes L-kształtny z pojemnikiem granatowy velvet łatwoczyszczący lewostronny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!