netPocket

  Fotel YUMISU 2052 Ciemnoszaro-czarny

  0 opinii

  Fotel gamingowy Yumisu 2052 szaro-czarny Tkanina szczególnie docenią osoby mierzące blisko 200 cm wzrostu. Jego największą zaletą jest jego wielkość oraz wzmocniona konstrukcja, która z łatwością udźwignie nie tylko wzrost, ale również maksymalną wagę 180 kg. Zastosowana w fotelu tkanina w kolorze szarym i czarne obszycia nadają fotelowi 2052 eleganckiego, nienachalnego wyglądu, który idealnie sprawdzi się w każdym pokoju gracza....

  1599,99 zł
  1599,00 zł
  1576,61 zł
  1599,00 zł
  Fotel YUMISU 2052 Ciemnoszaro-czarny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!