netPocket

  Osłona na ekran SUNNYLIFE MM3-GHM387-1 do Dji Mini 3 Pro

  0 opinii

  Osłona na ekran LCD do kontrolera DJI Mini 3 Pro, wykonana ze szkła hartowanego 9H. Wielowarstwowa, utwardzana, to najlepsza ochrona ekranu LCD w pilocie przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami i tłuszczami. W zestawie z osłoną akcesoria pomocnicze do czyszczenia.

  18,10 zł
  29,99 zł
  29,99 zł
  29,99 zł
  Osłona na ekran SUNNYLIFE MM3-GHM387-1 do Dji Mini 3 Pro-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!