netPocket

  IV

  0 opinii

  Czwarty album zespołu z Piekar Śląskich Muzycy: Paulina Matyszek - vocal, keyboards Grzegorz Badora - guitar Marcel Różanka - drums, vocal Radosław Matysek - bass Tomasz Dawid - vocal Tracklista: 1. Basztard 2. Szteruje mnie to 3. Chachary 4. Ślońskie Indianery 5. Annaberg 6. Lajyra 7. Łotwosz Łoczy 8. Za wiela 9. Durch niy mom doś

  58,99 zł
  IV-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!