netPocket

  ETUI DO XIAOMI POCO F3 TWARDOWSKY + SZKŁO + APARAT

  0 opinii

   ETUI DO XIAOMI POCO F3 TWARDOWSKY + SZKŁO + APARAT Etui Twardowsky Astro do XIAOMI POCO F3 to cudowne zabezpieczenie telefonu, które można porównać tylko z bezpieczeństwem jakie czuje kosmonauta stojąc już na ziemi. Specjalna konstrukcja etui okala Twój telefon i chroni go z każdej strony. Żadna kometa nie jest Ci straszna! Eksplorujmy kosmos z klasą i elegancją prosto z Ziemi. No bo po co masz się martwić o telefon? Oprócz kosmicznego zabezpieczenia masz zagwarantowane, że Twój telefon będzie wyglądał niesamowicie dobrze! UWAGA! Gwarancji udziela sam Twardowsky. Twardowsky nie akceptuje kompromisów. Takie też jest jego etui Astro. Upadek telefonu? Twojemu urządzeniu nie będzie to straszne! Dotyczy to także ziemskiej grawitacji, nie tylko księżycowej. Pozaziemska ochrona w połączeniu z kosmicznym wyglądem? Z Twardowsky Astro to połączenie stało się faktem. Gwiazdka z nieba na Twoim telefonie. Właśnie takie wrażenie robi to etui. Oryginalne szkła hartowane TWARDOWSKY serii 9H w zestawie Szkła hartowane mają twardość 9H oraz zabezpieczają wyświetlacz i aparat telefonu w sposób niespotykany u innych producentów. Upadek telefonu? Nie ma problemu. Twardowsky z serii 9H amortyzuje uderzenie w razie wypadnięcia z rąk, chroniąc wyświetlacz i aparat przed stłuczeniem. Oleofobowa warstwa zapobiega powstawaniu smug i odcisków palców , pozostawiając powierzchnię szybki przejrzystą i estetyczną. Podczas ekstremalnego uderzenia szkło pęka rozpraszając siłę uderzenia wewnątrz własnej struktury, natomiast ekran i aparat Twojego urządzenia pozostaje nienaruszony, a tym samym nie jesteś narażony na duże koszty jego wymiany. Specjalnie przetworzone szkło hartowane z powierzchnią o bardzo wysokiej twardości 9H. W zestawie ze szkłem znajdują się dwie ściereczki: mokra oraz sucha. Pozwala to idealnie wyczyścić ekran przed nałożeniem szkła. Kolor: Złoty Mocowanie: Guma Typ: Etui z klapką Marka urządzenia: XIAOMI Model: POCO F3 W zestawie: Szkło hartowane 9H ID: 188150 ...

  31,00 zł
  ETUI DO XIAOMI POCO F3 TWARDOWSKY + SZKŁO + APARAT-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!