netPocket

  ETUI DO GALAXY NOTE 10 LITE TWARDOWSKY +SZKŁO +CAM

  0 opinii

   ETUI DO GALAXY NOTE 10 LITE TWARDOWSKY +SZKŁO +CAM Etui Twardowsky Moon do SAMSUNG GALAXY NOTE 10 LITE SM-N770. Sam Neil Armstrong by się nim zachwycał! Etui Twardowsky Moon to idealne zabezpieczenie telefonu człowieka, który swoje kroki kieruje do gwiazd. Materiały najwyższej jakości? Jasne! Przecież inne by się nie sprawdziły w kosmosie. Karbon, który znajduje się na wstawkach pokrowca wygląda tak, że Łajka merdałaby ogonem na jego widok. Oprócz kosmicznego wyglądu masz zagwarantowaną pełną ochronę telefonu przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. UWAGA! Gwarancji udziela sam Twardowsky. Twardowsky nie akceptuje kompromisów. Takie też jest jego etui Moon. Upadek telefonu? Twojemu urządzeniu nie będzie to straszne! Dotyczy to także ziemskiej grawitacji, nie tylko księżycowej. Pozaziemska ochrona w połączeniu z kosmicznym wyglądem? Z Twardowsky Moon to połączenie stało się faktem. Gwiazdka z nieba na Twoim telefonie. Właśnie takie wrażenie robi to etui. Oryginalne szkła hartowane TWARDOWSKY serii 9H w zestawie Szkła hartowane mają twardość 9H oraz zabezpieczają wyświetlacz i aparat telefonu w sposób niespotykany u innych producentów. Upadek telefonu? Nie ma problemu. Twardowsky z serii 9H amortyzuje uderzenie w razie wypadnięcia z rąk, chroniąc wyświetlacz i aparat przed stłuczeniem. Oleofobowa warstwa zapobiega powstawaniu smug i odcisków palców , pozostawiając powierzchnię szybki przejrzystą i estetyczną. Podczas ekstremalnego uderzenia szkło pęka rozpraszając siłę uderzenia wewnątrz własnej struktury, natomiast ekran i aparat Twojego urządzenia pozostaje nienaruszony, a tym samym nie jesteś narażony na duże koszty jego wymiany. Specjalnie przetworzone szkło hartowane z powierzchnią o bardzo wysokiej twardości 9H. W zestawie ze szkłem znajdują się dwie ściereczki: mokra oraz sucha. Pozwala to idealnie wyczyścić ekran przed nałożeniem szkła. Kolor: Czarny Mocowanie: Guma Typ: Etui na tył Marka urządzenia: SAMSUNG Model: GALAXY NOTE 10 LITE SM-N770 W zestawie: Szkło hartowane 9H ID: 185459 ...

  31,00 zł
  ETUI DO GALAXY NOTE 10 LITE TWARDOWSKY +SZKŁO +CAM-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!