netPocket

  AMBITION Garnek Berry ze pokrywką 6,1 l (60802)

  0 opinii

  Rodzaj: Garnek tradycyjny Dno indukcyjne: Tak Mycie w zmywarce: Tak Powłoka wewnętrzna: Stal Pojemność (l): 6,1 l Zawartość: 1 x garnek 24 cm, 1 x szklana pokrywa Linia: Berry Kolor: Srebrny, Szary Pojemność [l]: powyżej 3,5 l Przeznaczenie: ["Kuchnia ceramiczna","Kuchnia elektryczna","Kuchnia gazowa","Kuchnia indukcyjna"] Patelnia w zestawie: Nie Możliwość stosowania w piekarniku: Nie Średnica (cm): 24 cm Pokrywka w zestawie: Tak Materiał wykonania: Stal Powłoka zewnętrzna: Stal Funkcje dodatkowe: Skala pojemności wewnątrz garnka

  106,99 zł
  106,99 zł
  99,99 zł
  99,99 zł
  109,00 zł
  AMBITION Garnek Berry ze pokrywką 6,1 l (60802)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!