netPocket

  FroggieX FX-P5-C3-W stacja wielofunkcyjna do PS5

  0 opinii

  Gwarancja:24 miesiące;Informacje dodatkowe:ładuje 2 kontrolery jednocześnie, diody LED wskazujące stan naładow, tryb czuwania, trzy tryby chłodzenia, miejsce na 14 gier, uchwyt na słuchawki;Kategoria:zasilanie i ładowanie;Kolor:biało-czarny;Kompatybilność:PlayStation 5, PlayStation 5 Digital;Rodzaj:ładowarka do padów, wielofunkcyjna podstawka, stojak na gry

  179,00 zł
  179,00 zł
  179,00 zł
  FroggieX FX-P5-C3-W stacja wielofunkcyjna do PS5-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!