netPocket

  Radio samochodowe VORDON HT-199

  0 opinii

  Prezentujemy nową - kompletnie dopasowaną wersję radia samochodowego HT-202. Funkcjonalność została odświeżona oraz wzbogacona o nowy interfejs bardziej czytelny dla użytkownika. Bogactwo funkcji oraz wysoka moc którą posiada nasze radio spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych fanów nowości technologicznych oraz brzmień na najwyższym poziomie. Weście na kartę TF , AUX czy USB pozwoli zabrać ze sobą swoją ulubioną playlistę gdziekolwiek jesteś. Bez problemu odtworzysz wszystkie popularne formaty....

  199,99 zł
  199,99 zł
  199,99 zł
  Radio samochodowe VORDON HT-199-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!