netPocket

  Exolight Smart Tube 110

  0 opinii

  Automatyczne wyłączenie :nie;Czujnik ruchu:nie;Długość fali:0;Funkcje dodatkowe:można stosować w obecności ludzi;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Maksymalna wielkość pomieszczenia :0;Moc:110 W;Możliwość zawieszenia :tak;Opóźnienie startu :nie;Rodzaj:lampa UV;Technologia oczyszczania:sterylizacja promieniami UV-C;Waga:6 kg;Wymiary:16 x 100 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna ;Zasilanie:sieciowe;Żywotność:9000 h

  1999,00 zł
  1999,00 zł
  Exolight Smart Tube 110-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!