netPocket

  Oskary : Braveheart: Waleczne Serce / Rydwany ognia / Patton

  0 opinii

  To wyjątkowy pakiet filmowy z produkcjmi, które zostały uhonorowane statuetkami Oskara za Najlepszy Film w poprzednich latach i na stałe zagościły w świadomości widzów, filmy które trzeba zobaczyć i warto do nich wracać! Box zawiera filmy: Braveheart: Waleczne Serce 1995, zdobywca 5 Oscarów® w tym za Najlepszy Film, Rydwany ognia 1981, zdobywca 4 Oscarów® w tym z w tym za Najlepszy Film, Patton 1970, zdobywca 8 Oscarów® w tym za Najlepszy Film.

  172,49 zł
  Oskary : Braveheart: Waleczne Serce / Rydwany ognia / Patton-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!