netPocket

  Prymas: Trzy Lata z Tysiąclecia

  0 opinii

  Początek lat 50. Komunistyczne władze PRL przygotowują ostateczną rozprawę z kościołem katolickim prymas polski, Stefan Kardynał Wyszyński, zostaje na rozkaz Bieruta uprowadzony i osadzony w pilnie strzeżonym ośrodku odosobnienia w Stoczku Warmińskim. Wraz z nim trafia tam skazany za nauczanie religii ksiądz Stanisław (Zbigniew Zamachowski) i współpracująca z UB siostra zakonna Leonia (Maja Ostaszewska). Podsłuchiwany i szpiegowany, pozbawiony kontaktów ze światem Prymas konsekwentnie stawia opór swoim prześladowcom i nie daje się złamać... Przygotowany na taką ewentualność pułkownik (Krzysztof Wakuliński) decyduje się na diabelski wariant trzeci...

  287,49 zł
  Prymas: Trzy Lata z Tysiąclecia-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!