netPocket

  Raptor 5 Czarny Kolumna głośnikowa WILSON

  0 opinii

  raptor 5 to kolumna głośnikowa podłogowa o paśmie przenoszenia 45 - 20000hz, skuteczności 88db oraz impedancji nominalnej 4-8ohm. zalecana moc wzmacniacza 40 - 150w.    korzyści:uniwersalna impedancjaduża skutecznośćwykończenie pianotyp obudowy: bass reflexdołączone kolce

  995,00 zł
  995,00 zł
  1399,00 zł
  995,00 zł
  Raptor 5 Czarny Kolumna głośnikowa WILSON-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!