netPocket

  Terminal optyczny GPON EXTRALINK EX.18419

  0 opinii

  ELARA 1G E jest końcówką kliencką sieci optycznej GPON zaprojektowaną w celu spełnienia wymagań szerokopasmowej sieci dostępowej. Stosuje się ją w FTTH/FTTO do świadczenia usług transmisji danych i usług wideo w oparciu o sieć GPON. GPON to najnowsza generacja technologii sieci dostępowych. Standard GPON różni się od innych standardów pasywnej sieci optycznej tym, że osiąga większą przepustowość i wyższą wydajność przy użyciu większych pakietów o zmiennej długości. GPON oferuje efektywne zarządzanie ruchem użytkowników z segmentacją ramek, dzięki temu pozwala na uzyskanie wyższej jakości usług (QOS) dla wrażliwej na opóźnienia ruchu komunikacji głosowej czy wideo.

  60,00 zł
  58,99 zł
  66,99 zł
  Terminal optyczny GPON EXTRALINK EX.18419-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!