netPocket

  ARRIS I INOX IP54 9516 Nowodvorski

  0 opinii

  Rodzaj: Lampa zewnętrzna / Ścienna / NatynkowaTyp źródła światła: GU10Maksymalna moc: 1x10 WŹródła światła: WymienneZawiera źródło światła: NieIlość punktów świetlnych: 1IP: IP54 Wysokość: 8 cmSzerokość: 7 cmOdstawalność od ściany: 9.8 cm Materiał wiodący: StalKolor wiodący: SrebrnyCzęstotliwość: 50/60 HzNapięcie: ~220-230 VMetoda montażu: Montaż bezpośredniWymiary opakowania: 9 x 8.5 x 11 cm

  64,15 zł
  90,35 zł
  ARRIS I INOX IP54 9516 Nowodvorski-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!