netPocket

  CAMELEON ADAPTER CTLS 8281 Nowodvorski Lighting

  0 opinii

  Kolor Oprawy - biały Materiał Oprawy - stal lakierowanaWymiary - wysokość 35cm, średnica 40cm Rodzaj źródła światła - 1× CAMELEON CABLE E27 lub 1× CAMELEON CABLE GU10 Moc maksymalna - 1× CAMELEON CABLE E27 - max 40W lub 1× CAMELEON CABLE GU10 - max 10W only LEDW Możliwość zastosowania żarówek LED - TakOprawa nie posiada żarówek w komplecie

  113,00 zł
  CAMELEON ADAPTER CTLS 8281 Nowodvorski Lighting-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!