netPocket

  Lampa podłogowa CADILAC I BLACK BL/G 7991 Nowodvorski Lighting

  0 opinii

  Rodzaj: Lampa wewnętrzna / PodłogowaTyp źródła światła: E27Maksymalna moc: 40 WŹródła światła: WymienneZawiera źródło światła: NieIlość punktów świetlnych: 1IP: IP20 Wysokość: 156 cmSzerokość: 50 cm Wysokość abażura/klosza/reflektora: 25 cmSzerokość abażura/klosza/reflektora: 45 cmModyfikacja wysokości: Nie Materiał wiodący: TkaninaKolor wiodący: Czarno-ZłotyCzęstotliwość: 50/60 HzNapięcie: 220-230 VMetoda montażu: Produkt wolnostojącyWymiary opakowania: 8 x 8 x 146 cm

  669,00 zł
  669,00 zł
  459,00 zł
  Lampa podłogowa CADILAC I BLACK BL/G 7991 Nowodvorski Lighting-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!