netPocket

  Lampa natynkowa zewnętrzna z czujnikiem ruchu IP44 NOOK GRAPHITE SENSOR 7964 Nowodvorski Lighting

  0 opinii

  Kolor Oprawy - grafitowy Materiał Oprawy - tworzywo sztuczne Wymiary - szerokość 18cm, wysokość 15,5cm  Rodzaj źródła światła - Żarówka LED z gwintem E27, moc max. 1x10W Możliwość zastosowania żarówek led - TAK Szczelność - IP44 Lampa posiada czujnik ruchu o zasięgu 8m Oprawa nie posiada żarówek w komplecie

  189,00 zł
  189,00 zł
  Lampa natynkowa zewnętrzna z czujnikiem ruchu IP44 NOOK GRAPHITE SENSOR 7964 Nowodvorski Lighting-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!