netPocket

  Lampa na szynoprzewód PROFILE EYE SPOT SOLID BRASS GU10 7857 Nowodvorski

  0 opinii

  Rodzaj: Lampa reflektor na szynę 1-fazowy / 1-obwodowy Typ źródła światła: GU10 Maksymalna moc: 10 W only LED Źródła światła: Wymienne Zawiera źródło światła: Nie Ilość punktów świetlnych: 1 IP: IP20 Wysokość: 11 - 18 cm Szerokość: 5.5 - 11.5 cm Długość: 8 - 12 cm Wysokość abażura/klosza/reflektora: 9.6 cm Szerokość abażura/klosza/reflektora: 5.5 cm Materiał wiodący: Lity mosiądz Kolor wiodący: Mosiądz Częstotliwość: 50/60 Hz Napięcie: 220-230 V Metoda montażu: Do systemu PROFILE Wymiary opakowania: 9 x 9 x 18.5 cm Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie.

  135,00 zł
  145,00 zł
  Lampa na szynoprzewód PROFILE EYE SPOT SOLID BRASS GU10 7857 Nowodvorski-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!