netPocket

  Lampa na szynoprzewód PROFILE MIKE GU10 7662 Nowodvorski Lighting

  0 opinii

  Rodzaj: Lampa reflektor na szynę 1-fazowy / 1-obwodowy Typ źródła światła: GU10 Maksymalna moc: 15 W Zawiera źródło światła: Nie Ilość punktów świetlnych: 1 Wysokość: 17.5 - 21 cm Wysokość abażura/klosza/reflektora: 12 cm Szerokość abażura/klosza/reflektora: 6.8 cm Materiał wiodący: Aluminium lakierowane Kolor wiodący: Biały Częstotliwość: 50/60 Hz Napięcie: ~220-230 V Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie.

  65,70 zł
  142,35 zł
  Lampa na szynoprzewód PROFILE MIKE GU10 7662 Nowodvorski Lighting-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!