netPocket

  Lampa na szynoprzewód z regulacją PROFILE ZOOM LED BL 3000K 7625 Nowodvorski

  0 opinii

  Rodzaj: Lampa reflektor na szynę 1-fazowy / 1-obwodowy Typ źródła światła: LED Maksymalna moc: 9 W Źródła światła: Zintegrowane Zawiera źródło światła: Tak IP: IP20 Temperatura barwowa: 3000K Strumień: 490 lm Kąt świecenia: 15-50° Wysokość: 13 cm Wysokość abażura/klosza/reflektora: 11 cm Szerokość abażura/klosza/reflektora: 5.5 cm Materiał wiodący: Aluminium lakierowane Kolor wiodący: Czarny Częstotliwość: 50/60 Hz Napięcie: 220-230 V Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie.

  239,00 zł
  239,00 zł
  Lampa na szynoprzewód z regulacją PROFILE ZOOM LED BL 3000K 7625 Nowodvorski-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!