netPocket

  LAMPA STOJĄCA NORIN I 4446 Nowodvorski

  0 opinii

  Rodzaj: Lampa zewnętrzna / SłupekTyp źródła światła: E27Maksymalna moc: 1x20 WŹródła światła: WymienneZawiera źródło światła: NieIlość punktów świetlnych: 1IP: IP44 Wysokość: 65 cmSzerokość: 14 cm Materiał wiodący: Aluminium lakierowaneKolor wiodący: GrafitowyCzęstotliwość: 50/60 HzNapięcie: ~220-230 VMetoda montażu: Montaż bezpośredniWymiary opakowania: 65.5 x 16 x 15 cm

  399,00 zł
  399,00 zł
  LAMPA STOJĄCA NORIN I 4446 Nowodvorski-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!