netPocket

  Naprasowanka Flaga Polski na tle moro

  0 opinii

  Patriotyczna naprasowanka termoprzylepna z motywem flagi Polski na tle moro.Na spodniej części posiada warstwę klejącą, która mocno trzyma się na tkaninie. Naprasowana za pomocą żelazka, np. na koszuli czy kurtce, stanowi doskonały wyraz patriotyzmu.  Cechy produktu: spersonalizowanie odzieżydo zdobienia koszulek T-shirt, koszul, bluzek, marynarek, kurtek oraz plecaków i torebekdo dekoracji Kolor: wielokolorowe elementy: biały, czerwony (flaga), zielony (tło) Średnica: 57 mm   Sposób aplikacji: Ustawić żelazko na **/150°C (bawełna). Przyłożyć emblemat do tkaniny. Prasować przez ok. 20-30 sek. po lewej stronie tkaniny lub/i przez mokrą ściereczkę po prawej stronie. Po praniu zaprasować ponownie.  Uwaga! Emblemat przyprasować do tkanin z domieszką bawełny min. 30%, umożliwiających prasowanie w temp. 150°C. *Naprasowankę można zabezpieczyć przed odklejeniem poprzez przyszycie jej brzegów do wyrobu, lub użyć jej jako naszywki.

  4,00 zł
  Naprasowanka Flaga Polski na tle moro-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!