netPocket

  Fotel biurowy z regulacją wysokości Hannah ciemnoszary welur

  0 opinii

  Wygoda fotela biurowego, czy minimalizm krzesła? Jeśli masz problemy z podjęciem decyzji, to doskonałym rozwiązaniem okaże się fotel biurowy Hannah! Lubisz meble będące połączeniem nieprzystających do siebie na pozór światów? Fotel biurowy Hannah stanowi udane zestawienie funkcjonalności mebli biurowych z wygodą i lekkością nowoczesnych, tapicerowanych krzeseł. Nic więc dziwnego, że z łatwością zaskarbi sobie uznanie swojego użytkownika, stając się obowiązkową częścią jego biura czy gabinetu. Konstrukcja rozpoczyna się pięcioramienną, zwieńczoną kółeczkami podstawą, z której środka wychodzi smukła, wysoka noga wyposażona w podnośnik gazowy. Takie rozwiązanie sprawiło, że model nie tylko będzie w stanie dopasować się do Twoich preferencji i np. wysokości blatu, ale również zawsze znajdzie się tam, gdzie najbardziej go potrzebujesz! Na tak wykonanej podstawie osadzony został ciekawy, półokrągły korpus złożony z mięciutkiego siedziska i łagodnie wyprofilowanego oparcia. Elementy te

  679,00 zł
  Fotel biurowy z regulacją wysokości Hannah ciemnoszary welur-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!