netPocket

  Fotel obrotowy pikowany Ayben antracytowy

  0 opinii

  Marzy Ci się wygodny kącik tylko dla Ciebie? Fotel obrotowy Ayben udowodni Ci, że zasługujesz na najwyższy poziom komfortu! Fotel obrotowy pikowany Ayben olśni Cię swoim pięknym nowoczesnym wyglądem, który świetnie wpisze się w wystrój nowoczesnego pomieszczenia. Z pewnością wystarczy chwila spędzona na łagodnie wyprofilowanym, wyjątkowo wygodnym, mięciutkim korpusie obitym najwyższej jakości tkaniną Preston, by wszystkie Twoje wątpliwości odeszły w zapomnienie! Konstrukcja dopełniona została stabilną, czteroramienną podstawą, która skutecznie eliminuje ryzyko chwiania. Szczegóły produktu: podstawa wykonana z malowanego proszkowo metalu zachwyca wysoką trwałością, niepodatnością na uszkodzenia, a także nienaganną prezencją, funkcja obrotowa pozwala korpusowi obracać się wokół własnej osi, co zwiększa funkcjonalność fotela, wewnętrzna powierzchnia ozdobiona została geometrycznymi przeszyciami, wysokość oparcia: 65 cm, maksymalne obciążenie: do 110 kg, obicie w antracytowym kolorze

  889,00 zł
  Fotel obrotowy pikowany Ayben antracytowy-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!