netPocket

  Fotel kubełkowy Transversa na drewnianych nogach bordowy welwet hydrofobowy

  0 opinii

  Marzy Ci się relaks w pięknym otoczeniu? Z fotelem Transversa Twój kącik wypoczynkowy nabierze życia! Fotel wypoczynkowy Transversa zaskoczy Cię swoim kształtem. Pionowe przeszycia zdobiące oparcie oraz jego nietuzinkowa forma wprost nawiązują do muszli św. Jakuba, dzięki czemu mebel wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Nic więc dziwnego, że produkt pasuje do kompozycji w stylu glamour czy Art Deco, którym pomoże dodać wytworności. Dodatkowo jego specyficzna budowa umożliwia relaks w komfortowych warunkach. Szczegóły produktu: eleganckie pikowanie dodaje wdzięku, gęstość pianki (siedzisko): T25, gęstość pianki (oparcie): T25, mebel obito tkaniną Matt Velvet 68, Matt Velvet to miękka, welwetowa tkanina o gładkiej, matowej powierzchni. Odporna na ścieranie, pilling, tarcie i mechacenie. Nie blaknie pod wpływem słońca. Technologia Wodoodporna utrudnia wchłanianie cieczy, wybarwienie: bordowy.

  1359,00 zł
  Fotel kubełkowy Transversa na drewnianych nogach bordowy welwet hydrofobowy-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!