netPocket

  Fotel kubełkowy z podnóżkiem Lincino granatowy welur

  0 opinii

  Marzysz o stylowej i nowoczesnej aranżacji swojego wnętrza? Wybierz fotel kubełkowy z podnóżkiem Lincino! Lincino to elegancka bryła, która świetnie wpasuje się w każdy współczesny wystrój. Szykowna konstrukcja została oparta na niskich, metalowych nóżkach, stanowiących stabilne podparcie. Wypełnienie siedziska z pianki poliuretanowej i sprężyn falistych, miękkie poduszki oraz wygodne podłokietniki – to wszystko składa się na komfortowy mebel, na którym odpoczniesz po ciężkim dniu. Do fotela dołączono praktyczny podnóżek, na którym wygodnie oprzesz zmęczone stopy. Świetnie sprawdzi się także w roli pufy tworząc miejsce dla dodatkowego gościa. Szczegóły produktu: wysokość oparcia: 80 cm, szerokość oparcia: 99 cm, wysokość podłokietników: 67 cm, szerokość podłokietników: 8 cm, głębokość podłokietników: 85 cm, maksymalne obciążenie: 300 kg, gęstość pianki w siedzisku oraz oparciu: T-30, zdejmowane poduszki, ozdobne poduszki w komplecie, wygodne podłokietniki, tapicerowany tył pozwala

  1699,00 zł
  Fotel kubełkowy z podnóżkiem Lincino granatowy welur-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!