netPocket

  Fotel kubełkowy Solferina czarny w tkaninie łatwoczyszczącej

  0 opinii

  Marzysz o modnym i nowoczesnym wystroju swojego wnętrza? Postaw na fotel kubełkowy Solferina! Solferina to nowoczesna konstrukcja, która doskonale wpasuje się we współczesne aranżacje w stylu modern. Minimalistyczna bryła została oparta na czarnych, metalowych nóżkach, które dzięki swojemu smukłemu kształtowi nadają całości wizualnej lekkości. Wypełnienie fotela składające się z pianki poliuretanowej i sprężyn falistych oraz miękkie poduszki zapewnią Ci udany wypoczynek po ciężkim dniu pełnym wyzwań. Szczegóły produktu: wysokość oparcia: 80 cm, szerokość oparcia: 99 cm, wysokość podłokietników: 67 cm, szerokość podłokietników: 8 cm, głębokość podłokietników: 85 cm, maksymalne obciążenie: 300 kg, gęstość pianki w siedzisku oraz oparciu: T-30, zdejmowane poduszki, ozdobne poduszki w komplecie, wygodne podłokietniki, tapicerowany tył pozwala ustawić fotel w dowolnej części pomieszczenia, styl: nowoczesny, mebel do samodzielnego montażu, fotel obity tkaniną Storm 99, Storm to szenilowa

  1169,00 zł
  Fotel kubełkowy Solferina czarny w tkaninie łatwoczyszczącej-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!