netPocket

  Fotel kubełkowy Tollentino kremowy

  0 opinii

  Lubisz otaczać się oryginalnymi elementami? Fotel kubełkowy Tollentino to strzał w dziesiątkę! Ten wyjątkowy mebel z pewnością zwróci uwagę wszystkich gości i zauroczy ich swoim pięknym, pełnym wdzięku wyglądem oraz kulistą formą. Ze względu na swój kształt, fotel pozwoli Ci wtulić się w niego z ulubioną książką czy kubkiem herbaty, dając wrażenie przytulnego gniazdka. Ponadto, mebel obito miękką i przyjemną w dotyku tkaniną, która spotęguję komfort użytkowania. Szczegóły produktu: oryginalna forma, która z łatwością przyciągnie uwagę, poduszka umieszczona na siedzisku jest dołączona do zestawu, dekoracyjna poduszka jest w kolorze obicia fotela, mebel obito tkaniną Sorriso 06, Sorriso to miękka i przyjemna w dotyku tkanina pluszowa, niezwykle odporna na tarcie, piling oraz światło. Materiał cechuje się także Technologią Przyjazną Zwierzętom, dzięki czemu będzie zabezpieczony przed zwierzęcymi pazurkami. Tkanina Trudnopalna, wybarwienie: kremowy.

  1399,00 zł
  Fotel kubełkowy Tollentino kremowy-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!