netPocket

  Fotel wypoczynkowy Assalish zielony velvet

  0 opinii

  Poszukujesz sposobu na skutecznie ożywienie swojego wnętrza? Z kolekcją foteli Assalish ten problem odejdzie w zapomnienie! Fotel wypoczynkowy Assalish z łatwością skupi na sobie spojrzenia wszystkich odwiedzających Cię gości. Niepozorna bowiem bryła osadzona na wysokich, smukłych nóżkach została tutaj dopełniona obecnością wyrazistej, kolorowej aplikacji przedstawiającej wielobarwne pawie na ciemnym tle. Dzięki temu całość zyskała wyrafinowanego, luksusowego charakteru, jednocześnie stając się w przestrzeni mocnym akcentem, od którego trudno odwrócić wzrok. Oferowany fotel nie gorzej wypada również pod względem użytkowym. Konstrukcja pochwalić się może bowiem obecnością wysokiego oparcia, zgrabnych podłokietników oraz miękkiej poduchy siedziskowej. Elementy te wspólnie zadbają o Twój komfort, jednocześnie znacząco ułatwiając Ci przybranie i zachowanie właściwej postawy w czasie siedzenia. Zapomnij zatem o dokuczliwym bólu pleców czy zesztywniałych mięśniach – z modelem Assalish nic

  1019,00 zł
  Fotel wypoczynkowy Assalish zielony velvet-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!