netPocket

  Fotel wypoczynkowy Viards różowy

  0 opinii

  W Twoim domu brakuje kącika do relaksu? Kolekcja foteli Viards z łatwością zaradzi temu problemowi! Fotel wypoczynkowy Viards to propozycja, która przypadnie do gustu wszystkim osobom, które pragną chociaż na chwilę zapomnieć o zgiełku codzienności. Obszerna bryła mebla delikatnie otuli Twoje ciało, skutecznie odcinając Cię od zewnętrznych bodźców i pozwalając skupić się na tym, co naprawdę ważne. Sięgnij więc po książeczkę, by poczytać leżącemu na kanapie dziecku, chwyć w dłoń filiżankę kawy, aby zanurzyć się w porywającej powieści czy po prostu w pełni się zrelaksuj podczas popołudniowej drzemki! Znaczną zaletą Viards jest również jego niezwykle elegancki wygląd. Smukłe, chromowane nogi zestawiono tutaj bowiem z tapicerką wykonaną z velvetowej, delikatnie mieniącej się pod wpływem światła tkaniny, którą dodatkowo ozdobiono licznymi pionowymi przeszyciami. Rozwiązanie to powoduje, że konstrukcja prezentuje się wyjątkowo gustownie, a zarazem roztacza dookoła siebie luksusową aurę.

  1119,00 zł
  Fotel wypoczynkowy Viards różowy-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!