netPocket

  Fotel wypoczynkowy Ralkels granatowy na złotej podstawie

  0 opinii

  Piękny wygląd i wysoka wygoda – tego szukasz w swoich meblach? Sięgnij zatem po kolekcję foteli Ralkels, a znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Fotel wypoczynkowy Ralkels świetnie sprawdzi się w każdym nowoczesnym salonie. Lekka wizualnie bryła inspirowana nowoczesnymi trendami doskonale komponuje się bowiem z modernistycznym wystrojem, pozwalając Ci wyczarować estetyczną kompozycję, w której z radością spędzisz czas. Gustowne pikowanie, charakterystyczne, wygięte ku górze "uszy” oraz nóżki łagodnie okalające spód mebla sprawiają wspólnie, że nasza propozycja prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, stając się prawdziwą ozdobą wnętrza. Wygięte w tył oparcie, smukłe podłokietniki o miękkich liniach oraz pokaźne siedzisko wspólnie umożliwiają zaś swojemu użytkownikowi przybranie oraz utrzymanie prawidłowej postawy ciała, także podczas dłuższego pobytu w pozycji siedzącej. Zapomnij zatem o sztywniejących mięśniach czy bólu pleców – Ralkels sprawi, ze nagromadzone w czasie dnia napięcie

  919,00 zł
  Fotel wypoczynkowy Ralkels granatowy na złotej podstawie-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!