netPocket

  Lampa stołowa Lassila

  0 opinii

  Szukasz oświetlenia, które podkreśli klasyczny charakter wnętrza? A może chcesz dokonać niewielkich zmian wizualnych w pomieszczeniu, ale nie wiesz za co się zabrać? Z oświetleniem Lassila Twój pokój przejdzie udaną metamorfozę! Lampa stołowa Lassila wykonana została ze stali, z efektownym wykończeniem w kolorze mosiężnym. Dzięki zastosowaniu tak mocnego i wytrzymałego materiału, lampa z powodzeniem posłuży przez wiele lat. Szklane klosze nadają całości subtelności, a także będą estetyczną skrytką dla żarówki. Lampa świetnie wkomponuje się w większość aranżacji - od stylu klasycznego, po nowoczesny. Umieszczona na komodzie w salonie, bądź w sypialni, będzie z pewnością estetyczną dekoracją. Szczegóły produktu: kolor: mosiężny, ilość punktów świetlnych: 2, rodzaj gwintu: G9, stopień ochrony (IP): IP20, żarówki nie są dołączone do zestawu.

  409,00 zł
  Lampa stołowa Lassila-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!