netPocket

  Zestaw pięciu talerzy Finnte średnica 20,7 cm biały

  0 opinii

  Szukasz zastawy stołowej do zadań specjalnych, której elegancja zaskoczy niejednego gościa? Kolekcja naczyń Finnte pozytywnie Cię zaskoczy! Zestaw talerzy Finnte doda elegancji każdej przestrzeni. Stylowa, biała barwa sprawia, że dookoła zastawy pojawia się szykowna atmosfera, co czyni z niej must have na każdym bardziej oficjalnym spotkaniu. Powierzchnia wykonana w całości z kamionki przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Materiał ten nie tylko jest bowiem wyjątkowo wytrzymały i niepodatny na uszkodzenia mechaniczne, ale również w pełni przyjazny dla środowiska. Dzięki temu wybierając nasz zestaw nie przyczyniasz się do obciążenia naszej planety. Dodatkowo kamionka nie chłonie zapachów ani smaków potraw i nie wchodzi z nimi w reakcję, więc możesz na niej zaserwować posiłek także najmłodszym domownikom. Komplet pięciu talerzy dobrze sprawdzi się w przypadku standardowej rodziny, umożliwiając zapewnienie każdemu z domowników swojego własnego talerza. Finnte

  529,00 zł
  Zestaw pięciu talerzy Finnte średnica 20,7 cm biały-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!