netPocket

  Chlebak Skanie z drewna kauczukowego i metalu biały

  0 opinii

  Marzy Ci się mieszkanie o dużej funkcjonalności i estetycznym wyglądzie? W takim razie nasza kolekcja akcesoriów Skanie już na Ciebie czeka!   Chlebak Skanie to piękne uzupełnienie wyposażenia w skandynawskiej kuchni. Powierzchnia produktu wykonana jest z metalu, przez co wyróżnia się trwałością oraz łatwością w utrzymaniu w czystości. W połączeniu z minimalistycznym, opływowym kształtem oraz jasnym wybarwieniem czyni to ze Skanie idealny wybór do skandynawskich i nowoczesnych stylów wnętrzarskich. Chlebak posiada wygodny uchwyt, który umożliwi Ci bezproblemowe dostanie się do jego zawartości.   Szczegóły produktu: metal wyróżnia się niewielką porowatością, przez co nie chłonie zabrudzeń i łatwo utrzymać go w czystości, drewno kauczukowe cechuje się miękkością, która zapewnia wysoki stopień wytrzymałości i posiada specjalną strukturę, która sprawia, że ​​drewno jest wodoodporne. doskonały do bochenków o tradycyjnym i bardziej finezyjnym kształcie, przedłuża trwałość pieczywa, modny,

  329,00 zł
  Chlebak Skanie z drewna kauczukowego i metalu biały-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!