netPocket

  Apteczka Dozia z metalu czerwona

  0 opinii

  Chcesz być gotowa na każdą sytuację? Kolekcja akcesoriów Dozia umożliwi Ci zmierzenie się z każdym wyzwaniem!   Apteczka Dozia bezsprzecznie powinna znaleźć się w każdym domu. Ten elegancki dodatek pomoże Ci skutecznie zorganizować i uporządkować zapasy domowych środków pierwszej pomocy oraz lekarstw tak, by wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy znalazły się zawsze w zasięgu ręki. Dzięki praktycznym uchwytom całość z łatwością również przeniesiesz w dowolne miejsce, co pozwoli Ci np. zabrać zawartość apteczki na wakacje czy weekendowy wypad poza miasto. Dozia ma wyrazisty, czerwony kolor. Od razu więc rzuca się w oczy, pozostając doskonale widoczną w kryzysowych sytuacjach.   Szczegóły produktu: całość wykonano z metalu, dzięki czemu wyróżnia się wysoką trwałością i nienaganną prezencją, wygodne uchwyty pomagają przenosić konstrukcję wraz z zawartością, liczne przegródki pozwalają na odpowiednie posegregowanie lekarstw, opatrunków oraz innych środków pierwszej pomocy, nowoczesny,

  129,00 zł
  Apteczka Dozia z metalu czerwona-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!