netPocket

  Lampa stołowa Leensy z satyny średnica 46 cm niebieska

  0 opinii

  Lubisz dekoracje, które swoim wyglądem nawiązują do błękitu oceanu? W takim razie pewnie docenisz efekt wizualny, jaki tworzy lampa stołowa z kolekcji Leensy! Czasem, aby odmienić charakter domowego wnętrza, wystarczy sięgnąć po odpowiednie dodatki. Jednym z nich jest niezwykle gustowna lampa stołowa z kolekcji Leensy. Produkt o nieco romantycznym designie przywodzi na myśl morskie głębiny, przez co salon lub sypialnia znacząco zyska na przytulności. Podstawę lampy tworzy dmuchane szkło, surowiec estetyczny i wytrzymały. Kompletnym zwieńczeniem bazy jest natomiast klasyczny klosz z delikatnej i niezwykle eleganckiej satyny. Całość w niebieskim kolorze pięknie zaprezentuje się na tle beżowych lub szarych ścian. Co więcej, lampa posiada system umożliwiający oświetlenie nie tylko klosza, ale i podstawy. Produkt trafi w gusta osoby ceniącej sobie nowoczesne dodatki.   Szczegóły produktu: ciekawy efekt wizualny tworzy podstawa z dmuchanego szkła i polerowanego niklu, średnica: 46 cm,

  2389,00 zł
  Lampa stołowa Leensy z satyny średnica 46 cm niebieska-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!