netPocket

  Lampa stołowa Gicanna klasyczna średnica 20 cm brązowa/czarna

  0 opinii

  Potrzebujesz intensywnego światła, by dobrze poczuć się w swoim mieszkaniu? Kolekcja oświetlenia Gicanna z łatwością spełni Twoje wymagania! Lampa stołowa Gicanna to Twój sojusznik w walce z nieprzyjemnym mrokiem. Wystarczy ją bowiem ustawić na płaskiej powierzchni, np. blacie biurka, stole, komodzie czy nawet podłodze, by szybko i sprawnie wyczarować przestrzeń skąpaną w miłym blasku. Dzięki temu Twoje oczy przestaną być wiecznie przemęczone, a Ty na nowo odkryjesz przyjemność w czytaniu książek, malowaniu paznokci czy rozwiązywaniu krzyżówek! Lampa posiada klasyczny, walcowaty abażur o ciekawej, brązowej powierzchni. Takie rozwiązanie sprawiło, że umieszczona wewnątrz żarówka daje miękkie, łagodnie rozchodzące się w przestrzeni światło, które delikatnie koi zmysły, tworzac przy tym kameralną atmosferę w pomieszczeniu. Gicanna stawia na prosty wygląd oraz neutralne wybarwienie, co pozwala jej rewelacyjnie współgrać z nowoczesnymi przestrzeniami. Umieść ją zatem w wystroju

  309,00 zł
  Lampa stołowa Gicanna klasyczna średnica 20 cm brązowa/czarna-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!