netPocket

  Lampa stołowa Biesta półkole średnica 24 cm czarna

  0 opinii

  Zastanawiasz się jak udekorować szafkę nocną w sypialni? Podczas wieczornego relaksu na pewno docenisz walory lampy stołowej z kolekcji Biesta! Po dniu pełnym wrażeń lubisz oddać się wieczornemu relaksowi w towarzystwie gorącej herbaty i ulubionej książki? W takim razie przydatnym dodatkiem do Twojej sypialni będzie lampa stołowa z kolekcji Biesta. Produkt z powodzeniem spełni swoje zadanie zarówno w okolicy łóżka, jak i innych mebli. Lampa zachwyca kopułowym kloszem, który subtelnie rozprasza światło z żarówki. Całość spoczywa na czarnym panelu połączonym z długim przewodem. Dzięki niemu możesz umieścić lampę w takiej odległości, jaką preferujesz. Produkt wykonano z metalu, przez co konstrukcja jest estetyczna, łatwa do wyczyszczenia oraz odporna na korozję. Lampa o minimalistycznym designie doskonale sprawdzi się jako element wystroju w stylu nowoczesnym.   Szczegóły produktu: lampę wykorzystasz jako praktyczny dodatek na szafkę nocną lub komodę w salonie, produkt wykonano z metalu,

  329,00 zł
  Lampa stołowa Biesta półkole średnica 24 cm czarna-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!