netPocket

  Lampa stołowa Hentima złota

  0 opinii

  Szukasz dekoracji o fantazyjnym designie? W stworzeniu ciekawej i praktycznej aranżacji pomoże Ci lampa stołowa z kolekcji Hentima! Dużo czasu spędzasz na wieczornym czytaniu książek i gazet? W takim razie koniecznie zadbaj o odpowiednie oświetlenie okolicy szafki nocnej. Lampa stołowa z kolekcji Hentima to rozwiązanie idealne dla osób takich, jak Ty! Produkt urzeka swoją złotą konstrukcją wykonaną w pełni z estetycznego i trwałego metalu. W górnej części lampy znajduje się klosz w kształcie kapelusza, który odpowiednio rozprasza światło z centrum żarówki. Oprawę produktu stworzono w taki sposób, aby korzystanie ze sprzętu było jak najbardziej bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Złotą lampę stołową dopasujesz do innych elementów wystroju w estetyce vintage.   Szczegóły produktu: lampa powstała w całości z metalu, surowca o gładkiej powierzchni oraz dużej wytrzymałości, produkt ozdobi komodę lub szafkę nocną, rodzaj trzonka: E27, pasuje do wielu klasycznych żarówek, stopień ochrony:

  219,00 zł
  Lampa stołowa Hentima złota-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!