netPocket

  Komoda Voira mała z trzema szufladami antracytowa

  0 opinii

  Chcesz, aby Twój gabinet był odpowiednio zagospodarowany? Szafka z kolekcji Voira pozwoli Ci zachować należyty porządek w dokumentach! Szukasz mebla, który uzupełni wolną przestrzeń wokół biurka w Twoim gabinecie lub pokoju młodzieżowym? W takim razie powinna Ci się spodobać stylowa i wysoce funkcjonalna szafka z kolekcji Voira. Produkt posiada trzy pojemne szuflady, w których przechowasz potrzebne dokumenty i akcesoria. Korpus wraz z frontami powstał z odpornej na zniszczenia oraz niezwykle estetycznej płyty wiórowej pokrytej melaminą. Górną część szafki możesz z powodzeniem wykorzystać jako miejsce na ozdobę w postaci kwiatu doniczkowego. Na Twoją uwagę zasługuje także ciekawe wykończenie mebla w postaci brązowego korpusu i antracytowego frontu. Całość doda klasy każdej nowoczesnej aranżacji.   Szczegóły produktu: korpus i fronty szafki wykonano z melaminowanej płyty wiórowej o gr. 18 mm, dzięki surowcowi konstrukcja wykazuje odporność na zniszczenia mechaniczne oraz estetycznie się

  599,00 zł
  Komoda Voira mała z trzema szufladami antracytowa-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!