netPocket

  Zestaw mebli łazienkowych Gripticials Dąb wotan

  0 opinii

  Marzysz o tym, żeby każde pomieszczenie w Twoim domu doskonale pełniło swoją funkcję? W takim razie na pewno docenisz liczne walory zestawu mebli łazienkowych z serii Gripticials! Podobają Ci się meble w naturalnych odcieniach? Chcesz ocieplić wnętrze Twojego domu? Taki efekt osiągniesz przy użyciu zestawu mebli łazienkowych z serii Gripticials. W komplecie znajdziesz szafkę wiszącą w dwóch rozmiarach, lustro z półką, umywalkę oraz szafkę pod umywalkę. Całość wykonano z płyty laminowanej, która zapewnia konstrukcji nie tylko odporność na zabrudzenia, ale również na zniszczenia mechaniczne. Powierzchnię mebli wykończono w odcieniu Dąb Wotan, który doskonale naśladuje wyglądem prawdziwe drewno. Dzięki swojej matowej powierzchni zestaw wygląda bardzo estetycznie i łatwo skomponuje się z innymi dodatkami w łazience. Liczne półki w szafkach wykorzystasz jako dodatkowe miejsce na tekstylia, kosmetyki oraz sprzęty elektroniczne. Zestaw doskonale uzupełni aranżację nowoczesnego wnętrza.

  1129,00 zł
  Zestaw mebli łazienkowych Gripticials Dąb wotan-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!