netPocket

  Osłonka na doniczkę Epirti

  0 opinii

  Szukasz niebanalnego elementu dekoracyjnego, który uzupełni wystrój Twojego domu? W salonie lub na balkonie wykorzystasz gustowną osłonkę z kolekcji Epirti! Często sięgasz do wzornictwa obecnego u dawnych plemion, np. afrykańskich? Lubisz niebanalne dekoracje? W takim razie spodoba Ci się osłonka z kolekcji Epirti. Produkt swoim kształtem przypomina stare, antyczne dzbany, w których noszono wodę. Ducha czasu całości dodają także nieregularne przetarcia na powierzchni osłonki. Produkt powstał z ceramiki, surowca odpornego na ścieranie i niekorzystne działanie chemikaliów. Osłonkę wykorzystasz do wyeksponowania swojej ulubionej rośliny doniczkowej. Całość w kolorze beżowym doda uroku aranżacji w stylu vintage. Produkt występuje w dwóch rozmiarach do wyboru.   Szczegóły produktu: rozmiary: 28 x 28 x 38 cm (otwór wewn.: 18 cm) i 20 x 20 x 32 cm (otwór wewn.: 14 cm), wybierzesz właściwy dla Ciebie, produkt kształtem przypomina stare dzbany, w których plemiona nosiły wodę do swoich wiosek,

  269,00 zł
  Osłonka na doniczkę Epirti-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!