netPocket

  Komplet dwóch osłonek na doniczkę Seblist czarno-złote

  0 opinii

  Marzysz o stworzeniu pięknej dekoracji w Twoim salonie? Zestaw osłonek z kolekcji Seblist sprawi, że każdy dom zachwyci swoim niepowtarzalnym designem! Rozglądasz się za niebanalnym elementem dekoracyjnym, na który zwróci uwagę każdy członek Twojej rodziny? W takim razie dobrą opcją dla Ciebie będzie zestaw dwóch osłonek z kolekcji Seblist. Produkty wykonano w całości z odpornego na zniszczenia metalu. To, na co niewątpliwie zwrócisz uwagę patrząc na osłonki, to ich geometryczna konstrukcja oraz stylowe, okrągłe uchwyty. Produkty wyglądem przypominają drogie antyki, co jeszcze bardziej podkreśla ich unikalny charakter. Co istotne, całość w czarnym kolorze doda także wyrazistości każdej aranżacji w stylu vintage. Osłonki wykorzystasz jako miejsce na kwiaty doniczkowe które pięknie udekorują salon. Szczegóły produktu: osłonki wykorzystasz do wyeksponowania ulubionych roślin, wykonanie: metal, surowiec odporny na zniszczenia, posiada estetyczną powierzchnię, w zestawie dwie osłonki o

  419,00 zł
  Komplet dwóch osłonek na doniczkę Seblist czarno-złote-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!