netPocket

  Osłonka na doniczkę Derisum wysoka miodowa

  0 opinii

  Chcesz ładnie wyeksponować swoje ulubione rośliny? Kolekcja osłonek na doniczki Derisum zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz! Osłonka na doniczkę Derisum zapewni Twoim roślinom bezpieczeństwo oraz ładnie podkreśli ich piękno. Dodatek wykonano bowiem w całości z betonu wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu uzyskano efekt nie tylko o wysokiej wytrzymałości, ale również atrakcyjnym wyglądzie. Powierzchnię produktu dodatkowo ozdobiono ciekawym wzorem stylizowanym na uroczą plecionkę w subtelnym, miodowym kolorze. Znakomicie wpisze się zatem w aranżacje spokojne, pełne inspiracji zaczerpniętych z natury, czyli m.in. w kompozycji ekologicznej, rustykalnej czy skandynawskiej, gdzie ładnie odnajdzie się na tle prostych kształtów oraz jasnych barw. Derisum pasuje zarówno do sukulentów, jak i roślin kwitnących, warto jednak oddzielić włożoną w niego donicę warstwą drenażową. Szczegóły produktu: różne wymiary do wyboru, całość wykonano z cementu wzmocnionego włóknem szklanym, czyli

  429,00 zł
  Osłonka na doniczkę Derisum wysoka miodowa-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!