netPocket

  Osłonka na doniczkę Relitta korytko szerokość 46 cm

  0 opinii

  Szukasz sposobu na stworzenie modnej i funkcjonalnej przestrzeni? Kolekcja dekoracji Relitta pomoże Ci osiągnąć pożądany rezultat!   Osłonka na doniczkę Relitta wzbudzi Twojej uznanie swoim oryginalnym pięknem. W całości wykonano ją bowiem z papier mache, czyli papierowej masy wzbogaconej różnymi dodatkami. Dzięki temu produkt może pochwalić się nietuzinkowym kształtem oraz ładnie ozdobioną powierzchnią, co czyni z niego znakomitą dekorację. Ustaw go zatem na parapecie, do środka włóż doniczki z lawendą, dodaj kilka fioletowych akcentów i wyczaruj przestrzeń rodem z aromatycznej Prowansji. Jeśli jednak wolisz bardziej spokojne klimaty, to Rellita wyśmienicie sprawdzi się także w stylistyce skandynawskiej, Cottagecore lub rustykalnej, gdzie udane połączenie stworzy z jasnymi kolorami i naturalnymi materiałami. Osłonka ładnie współpracuje z szerokim wachlarzem roślin: od sukulentów, przez rośliny ze strefy umiarkowanej, aż po kolorowe, tropikalne kwiaty.   Szczegóły produktu: całość

  229,00 zł
  Osłonka na doniczkę Relitta korytko szerokość 46 cm-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!